____________________________________________________________ UPISI U PRVI RAZRED OŠ U ŠKOLSKU GODINU 2015./2016.

Autor: Orest Graljuk, 2. 3. 2015.

Roditelji budućih učenika prvih razreda trebaju se prvo javiti školskoj liječnici u Domu zdravlja Gajnice, Ghandijeva 5 – dr. T.Kovačević Svaguša, radno vrijeme neparni datumi ujutro i parni datumi popodne (3452 132). Kod liječnice roditelji dobivaju termin za razgovor s Povjerenstvom u školi (pedagog, edukator-rehabilitator, učitelj).

Na razgovor u školu roditelji trebaju ponijeti:

• OIB i JMBG djeteta radi upisa u e-Maticu MZOS-a
  • presliku domovnice ili rodnog lista djeteta.

Roditelji koji su zainteresirani za upis djeteta u PRODUŽENI BORAVAK trebaju na razgovor u školu donijeti dodatno i sljedeće dokumente:

• potvrdu poslodavca o zaposlenju za oba roditelja - za djecu obaju zaposlenih roditelja
  • potvrdu o zaposlenju i potvrdu CZSS-a – za djecu zaposlenoga samohranog roditelja koji koristi pravo na novčanu pomoć u sustavu socijalne skrbi
  • potvrdu nadležnog Ministarstva i potvrdu o zaposlenju za drugog roditelja - za djecu invalida Domovinskog rata ako je drugi roditelj zaposlen
  • liječničku dokumentaciju - za djecu s teškoćama u razvoju
  • potvrdu nadležnog CZSS-a – za djecu bez roditelja ili zanemarenoga roditeljskog staranja
  • potvrdu nadležnog CZSS-a – za djecu koja žive u teškim zdravstvenim i socijalnim uvjetima
  • potvrdu o dječjem doplatku za tekuću godinu – za djecu koja primaju dječji doplatak.

Dokumente s dokazima o ispunjavanju navedenih uvjeta roditelji, odnosno staratelji učenika, dostavljaju školi (molimo doniijeti na prvi razgovor u školu).

Napomena: Upis u 1.razred OŠ vrši se sukladno Mreži OŠ, tj. poštujući određena upisna područja osnovnih škola.

Ravnateljica Mirjana Sajko

Priloženi dokumenti: