Informacije za roditelje

RASPORED INDIVIDUALNIH RAZGOVORA ZA RODITELJE U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

Poštovani roditelji, u privitku se nalazi lista svih učitelja škole s njihovim službenim e-mail adresama i terminom u kojem će oni odgovarati na Vaše redovite poruke i upite. Na hitne upite i poruke odgovorit će što je moguće ranije.

Kako će u ovim uvjetima funkcionirati informacije za roditelje?
U slučaju potrebe trebate se javiti predmetnom učitelju na njegovu službenu adresu. Učitelj će Vam se povratno javiti i dogovoriti daljnji način komuniciranja (to može biti telefonski razgovor, video-sastanak ili slično, ovisno o međusobnom dogovoru). Složenije problemi se mogu rješavati neposredno u školi uz prethodni dogovor i poštivanje svih epidemioloških mjera.

S obzirom da učitelji rade u otežanim uvjetima i da je opseg e-mail komunikacije iznimno velik, molimo Vas da uzmete to u obzir i da Vaša komunikacija bude isključivo bude vezana uz važna pitanja i probleme koje treba riješiti.

Ravnateljica  Mirjana Sajko

> Kutak za roditelje  > Informacije za roditelje