7.D

Autor: Charlize Rodgers, 5. 5. 2023. 12:58

Proljeće u Zagrebu je jako lijepo.Toplo je vrijeme. Cvijeće je procvalo. Sunce sije svaki dan. Obožavam Zagrebačko proljeće.

[više]

Proljećehttps://cdn.pixabay.com/photo/2020/07/20/11/40/architecture-5422711_960_720.jpg

Autor: Ivan Karlo Estigarribia Villasanti, 5. 5. 2023. 12:55

Proljeće je došlo. Jako je volim. Došle su boje i lijepe tople temperature. Cvijeće raste tako i plodovi. Sve je mirisno i svi su sretni.

Autor: Petar Horvat, 5. 5. 2023. 12:49

Proljeće je došlo.Alergije kreću  i temperature se dižu.Igrališta i gostionice se pune.Sladoled se jede.Zadnji se ispiti se pišu i čeka početak praznika.Šarene boje ljudima daju sreću.

Autor: Maris Bartolić, 5. 5. 2023. 12:37

Proljeće je prvo godišnje doba. To je posebno vrijeme u Zagrebu. Sve je puno boja i sve miriše na cvijeće. Ptice na granama crvkutaju dok se veseli ljudi šetaju prekrasnim putevima. Proljeće je naljepše vrijeme.

Autor: Sara Svetec, 5. 5. 2023. 12:36

Zagreb je prekrasan grad, pogotovo u proljeće. Na Zagrebačkim ulicama cvrkutaju ptice, psi trče, a ljudi uživaju u predivnom vremenu. Sunce obasja proljetne cvjetove i daje nam prizor koji je najljepši u godini. Na livadama su smešteni šareni cvjetovi predivna mirisa. Posjetite Zagreb u najljepše godišnje doba!

Autor: Stipe Galić, 5. 5. 2023. 12:34

Proljeće u Zagrebu je jako lijepo. Iako ima puno komaraca i buba, barem možemo ići vani. Temperature su velike, ali ovo još nije ništa. Ima puno djece vani. Kraj škole se bliži.

Autor: Mihovil Benko, 5. 5. 2023. 12:33

Volim proljeće u Zagrebu.Priroda se budi i nema turista.Dolazi Uskrs. Ljudi se šeću ulicama.Psi laju, a mačke predu.

Autor: Katarina Pavić, 5. 5. 2023. 12:33

Nakon duge zime konačno smo dočekali proljeće i toplije dane. Prvi znaci proljeća vidljivi su diljem hrvatskih naroda pa tako i u Zagrebu. Iako je Zagreb lijep u svim godišnjim dobima proljeće ga ipak čini posebnim. Zaštitni znak proljeća u Zagrebu upravo su magnolije na Tomislavcu, a njihovo secvjetanje dugo isčekivalo.

Autor: Dominik Miković, 5. 5. 2023. 12:33

Jako volim proljeće u Zagrebu. Najljepše vrijeme za posjetiti prekrasne znamenitosti glavnog grada Hrvatske je baš proljeće. Priroda se budi i cijeli grad je sretan i uzbuđen zbog najboljeg godišnjeg doba. Nema previše turista. Dolazi Uskrs.

Autor: Noa Bolarić, 5. 5. 2023. 12:33

Proljeće u Zagrebu je najljepše. Cvijeće i drveće je procvalo. Vrijeme je predivno. Temperature se dižu i sve je toplije. A ljeto nam je iza ugla.

Početak proljeća u Zagrebu

Autor: Vlado Roko Juričić, 5. 5. 2023. 12:33

Proljeće u Zagrebu je počelo.Temperature su počele rasti i ljudi su počeli ići van.Djeca su počela jesti sladoled i igrati nogomet.Djeca su počela pisati zadnje ispite.Ljudi jedva čekaju ići na ljetne praznike.

Autor: Lana Krstanović, 5. 5. 2023. 12:33

Proljeće u Zagrebu je jako lijepo. Volim Zagreb u proljeće zato što ja čarobno , sve cvjeta i  miriše . Zagreb je mnogo ljepši kada je proljeće. Ajmo na Trg Josipa Jelačića . Volim proljeće.

Autor: Josip Grgurević, 5. 5. 2023. 12:32

Proljeće u Zagrebu. Ima puno cvijeća. Djeca se igraju vani. Vrijeme se mijenja, malo kiša malo sunce. Bliži se kraj škole.

Autor: Mia Mohr, 5. 5. 2023. 12:32

Autor: Maja Glad, 5. 5. 2023. 12:29

Proljeće u Zagrebu je jako lijepo. To je ujedno i jedno od najlijepših vremena za posjetit ovaj grad. Cvijeće i drveće lijepo izgleda, a i lijepo miriši. Ima jako puno prekrsnih boja poput roze,crvene i žute. U ovo vrijeme u Zagrebu nije vruće i nema gužvi. Jako volim proljeće u Zagrebu.

Autor: Morana Aringer, 5. 5. 2023. 12:27

Proljeće u Zagrebu,sunce obasjava sve više zagrebačke ulice.Budi se priroda,a samim time i šarenilo.

Autor: Orest Graljuk, 5. 5. 2023. 12:26

Jako volim proljeće u Zagrebu