vijesti

____________________________________________________________ PRIBOR I OPREMA POTREBNI ZA UČENIKE 1. RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 6. 7. 2018. 11:02

• 1 crtančica
  • 4 pisanke A
  • 2 matematičke bilježnice za 1. razred
  • informativka
  • 3 obične HB olovke, gumica, šiljilo, ravnalo (malo)
  • drvene bojice, flomasteri, škarice i ljepilo (u sticku)
  • vodene bojice, tanki i debeli kist, čaša, podloga za stol, pastele
  • kratke hlačice i bijela majica kratkih rukava za TZK, tenisice, vrećica za tjelesni
  • papuče (za djecu koja idu u produženi boravak)
  • likovne mape ne kupovati prije roditeljskog sastanka kolovozu
[više]

____________________________________________________________ OBAVIJEST RODITELJIMA BUDUĆIH 1. RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 15. 6. 2018. 21:00

Poštovani roditelji,

Roditeljski sastanak s učiteljicama održat će se u četvrtak, 30. kolovoza 2018. u 18:00 sati. Preporuka je ponijeti torbe za udžbenike koje ćete na sastanku preuzeti. Prije sastanka učiteljice će Vas prozvati kako biste znali u kojem je razrednom odjelu Vaše dijete.

Prvi školski dan je ponedjeljak, 3. rujna 2018. Trebate doći s djecom u 11 sati na priredbu dobrodošlice. Nakon toga djeca odlaze s učiteljicama u učionice, a Vi ih trebate pričekati otprlilke 45 do 60 minunta te ih odvesti kući.

Prvi nastavni dan i rad u produženom boravku počinje u utorak, 4. rujna 2018. prema rasporedu sati koji ćete dobiti od razrednica na prvom roditeljskom sastanku.

U školskoj godini 2018./2019. upisana su 4 prva razreda od kojih će jedan razredni odjel učiti njemački jezik (PB), a 3 razredna odjela engleski jezik (PB i razredni odjel u smjenama).

Želimo Vam i našim budućim učenicima ugodno ljeto!

Ravnateljica škole Mirjana Sajko, prof.

[više]

____________________________________________________________ PREZENTACIJA PEDAGOGINJE ŠKOLE S RODITELJSKOG SASTANKA ZA RODITELJE BUDUĆIH PRVAŠIĆA 13.06.2018.

Autor: Orest Graljuk, 14. 6. 2018. 23:22

[više]

____________________________________________________________ VAŽNA OBAVIJEST ZA BUDUĆE PRVAŠIĆE

Autor: Orest Graljuk, 14. 6. 2018. 13:24

Cijenjeni roditelji budućih prvašića,

uzevši u obzir Vaše povrtane informacije s roditeljskog sastanka održanog 13. lipnja, a vezano uz učenje stranog jezika, obaviještavamo Vas da će Škola pokušati naći rješenje. O tome ćete biti informirani do utorka 19. lipnja na ovoj web-stranici.

Ravnateljica Škole

[više]

____________________________________________________________ OBAVIJEST RODITELJIMA PRVAŠIĆA U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

Autor: Orest Graljuk, 16. 5. 2018. 08:09

Roditeljski sastanak održat će se 13. lipnja 2018. u 18:15 u holu škole.

Molimo, posebno roditelje zainteresirane za produženi boravak, da dođu na sastanak, jer ugovori za produženi boravak trebaju biti potpisani do 15. lipnja 2018. Također, podsjećamo sve roditelje da je to krajnji rok za dostavu traženih dokumenata za ostvarenje prava upisa u PB.

Ravnateljica Mirjana Sajko

[više]

____________________________________________________________ INFORMACIJE O UPISU DJECE U 1. RAZRED OSNOVNE ŠKOLE U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

Autor: Orest Graljuk, 2. 3. 2018. 10:44

1. PRVI KORAK pri upisu djeteta u 1. razred je obavljanje pregleda kod školske liječnice, dr. Kovačević Savguša, Dom zdravlja Gajnice. Roditelji se trebaju naručiti prethodno telefonom na broj 3452 132 (neparni datumi ujutro, parni poslijepodne).

1. PRI OBAVLJANJU PREGLEDA KOD ŠKOLSKE LIJEČNICE, RODITELJI / STARATELJI DOBIT ĆE TOČAN TERMIN RAZGOVORA DJETETA I RODITELJA SA STRUČNIM SURADNICAMA / UČITELJIMA ŠKOLE. Navedeni razgovori započet će u školi nakon proljetnoga odmora učenika, tj. iza 9. travnja 2018.

1. Na razgovor u školu roditelji trebaju ponijeti OIB i JMBG djeteta, po mogućnosti presliku domovnice i rodnog lista, a oni roditelji koji su zainteresirani za upis djeteta u PRODUŽENI BORAVAK trebaju na taj razgovor donijeti i sljedeće dokumente:
  • ako su oba roditelja zaposlena – elektronički zapis o radno pravnom statusu za svakog roditelja ( ne stariji od 15 dana) - Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje
  • ako dijete živi uz zaposlenog samohranog roditelja koji koristi pravo na novčanu pomoć u sustavu socijalne skrbi – potvrda o poslodavca o zaposlenju i potvrda CZSS-a
  • za djecu invalida Domovinskog rata ako je drugi roditelj zaposlen – potvrda nadležnog Ministarstva i potvrda o zaposlenju za drugog roditelja
  • za djecu s teškoćama u razvoju – medicinska dokumentacija
  • za djecu bez roditelja ili zanemarenoga roditeljskog staranja, djecu koja žive u teškim zdravstvenim i socijalnim uvjetima i djecu koja primaju dječji doplatak - potvrda nadležnog CZSS.

Ako se za uključivanje u produženi boravak prijavi veći broj učenika, a škola zbog ograničenih prostornih uvjeta ne može povećati broj odgojno- obrazovnih skupina, prioritet pri uključivanju u produženi boravak škola utvrđuje na osnovi navedenih kriterija (točke od 1. do 7.) koji su određeni Programom javnih potreba u odgoju i obrazovanju Grada Zagreba u 2018. (Službeni glasnik Grada Zagreba).

Povjerenstvo škole utvrđuje psihofizičko stanje djece isključivo za djecu koja pripadaju upisnom području škole (prema važećoj mreži škola).

Ravnateljica škole Mirjana

[više]

____________________________________________________________ POČETAK ŠKOLOVANJA - PREZENTACIJA PEDAGOGINJE ŠKOLE

Autor: Orest Graljuk, 14. 6. 2017. 17:46