ZA SIGURNIJE OKRUŽENJE U ŠKOLI

Ove školske godine smo, kao i prijašnjih godina, zadnje srijede u veljači obilježili Dan ružičastih majica. Učili smo o nenasilju na satima razrednika, hrvatskoga jezika, stranih jezika, likovne i glazbene kulture,… Održan je međurazredni kviz na tu temu na kojem su učenici od 4. do 6. razreda pokazali veliko znanje o tome kako se oduprijeti nasilničkim ponašanjima i zauzeti se za sebe na dobar način. Evo rezultata:

• najbolji među 4. razredima je 4.d (79,69% )
  • najbolji među 5. razredima je 5.b (90,63%)
  • najbolji među 6. razredima je 6.c (83,33%).

Ukupan poredak je:

1. mjesto 5.b
  2. mjesto 6.c
  3. mjesto 5.c (82,81%).

Čestitke pobjedničkim razrednim odjelima (i razrednicama na dobroj pripremi), ali i svim ostalim učenicima i učiteljima na uspješnom sudjelovanju u kvizu. Nagrade vas očekuju idući tjedan, a koje su saznat ćete od svojih razrednica.

> Školski projekti  > Za sigurnije okruženje u školi