Pristup Internetu

Za sve učenike iz škola koje su članice CARNeta korištenje Interneta i tehnologije postalo je lagano i jednostavno. CARNet svim školama nudi spajanje na Internet sigurnom i brzom vezom preko CARNet mreže, a na Vama je samo da iskoristite sve pogodnosti koje vam ovo pruža.

CARNet Vam nudi nekoliko različitih načina pristupa Internetu na kojemu između ostalog možete pronaći i mnoštvo informativnih, edukativnih i zanimljivih sadržaja koje vam priprema CARNet. Učenje i postaje zabavnije uz online lekcije na Nacionalnom portalu za udaljeno učenje „Nikola Tesla“, dok svoje znanje možete provjeravati i u online Školskoj učilici. U e-Knjižnici možete čitati i pretraživati online knjige i časopise, a Portal za škole donosi vam mnoštvo edukativnih tekstova i savjeta za ispunjavanje vašeg slobodnog vremena, te forum za komunikaciju s drugim učenicima i učiteljima.

Svim ovim uslugama možete pristupiti svojim elektroničkim identitetom koji vam otvara administrator imenika u Vašoj ustanovi. S elektroničkim identitetom dobivate i e-mail adresu kojoj možete pristupati putem CARNetovog Webmaila. Za bilo kakva pitanja na raspolaganju vam je CARNetov Helpdesk, telefonom, mailom i online.

Administrator imenika zadužen za otvaranje CARNet korisničkih računa za učenike i sve zaposlene u OŠ Dragutina Tadijanovića je tajnica škole Zlata Rogošić.

« Studeni 2018 »

I naša škola je postala dijelom Marijinih obroka

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa

> Učenici  > Pristup Internetu