____________________________________________________________ POČETAK PRIJAVA PROGRAMA ZA REDOVITE KANDIDATE

Autor: Orest Graljuk, 28. 6. 2023.

Obavještavamo sve redovite kandidate kako početak prijava programa kreće u srijedu, 28. lipnja u 8 sati.

Ljestvice poretka prikazat će se u 14 sati.

Prijaviti se može do šest programa, a ljestvicu poretka složite na način da na prvo mjesto postavite školu i program koji najviše želite upisati i tako redom sve do šestog mjesta.

Programe koji zahtijevaju dodatne provjere moći ćete prijavljivati do 2. srpnja u 16 sati.

Prijava programa koji ne zahtijevaju dodatnu provjeru traje do 7. srpnja u 12 sati.