Proljeće

Autor: Edo Tomaš, 25. 4. 2023.

Poćelo nam je proljeće. Proljeće je prvo godišnje doba u godini, a u Zagrebu je na nekim mjestima posebno lijepo. Pa pogledajmo koja su to mjesta i gdje se nalaze.

Na primjer, na Trgu kralja Tomislava se nalaze magnolije koje se nad ovim i inače lijepim trgom, koje svojim divnim granama odaju dojam da su svi na ovom svijetu braća i sestre. One svojim ružićastim granama apsolutno uljepšavaju i inače prelijep prizor Trga kralja Tomislava. Ista ta drveća mogu se naći i u Ksaverskoj ulici prema Medvednici . Također u prirodi možete uživati i na Jarunu i Bundeku gdje se možete mnogo potrebno rekreirati, a možete se i okupati u divnom potoku vračaku od prosjećne dubine 10cm.

Izvor: google

> Učenici  > Izrada mrežnih stranica  > 7A