____________________________________________________________ OBAVIJEST RODITELJIMA BUDUĆIH 1. RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 15. 6. 2018.

Poštovani roditelji,

Roditeljski sastanak s učiteljicama održat će se u četvrtak, 30. kolovoza 2018. u 18:00 sati. Preporuka je ponijeti torbe za udžbenike koje ćete na sastanku preuzeti. Prije sastanka učiteljice će Vas prozvati kako biste znali u kojem je razrednom odjelu Vaše dijete.

Prvi školski dan je ponedjeljak, 3. rujna 2018. Trebate doći s djecom u 11 sati na priredbu dobrodošlice. Nakon toga djeca odlaze s učiteljicama u učionice, a Vi ih trebate pričekati otprlilke 45 do 60 minunta te ih odvesti kući.

Prvi nastavni dan i rad u produženom boravku počinje u utorak, 4. rujna 2018. prema rasporedu sati koji ćete dobiti od razrednica na prvom roditeljskom sastanku.

U školskoj godini 2018./2019. upisana su 4 prva razreda od kojih će jedan razredni odjel učiti njemački jezik (PB), a 3 razredna odjela engleski jezik (PB i razredni odjel u smjenama).

Želimo Vam i našim budućim učenicima ugodno ljeto!

Ravnateljica škole Mirjana Sajko, prof.

> Upisi u 1. razrede