informacije za roditelje vezanu uz organizaciju nastave u uvjetima pandemije

____________________________________________________________ ORGANIZACIJA NASTAVE OD 12. DO 16. TRAVNJA 2021.

Autor: Orest Graljuk, 9. 4. 2021.

Dragi učenici i roditelji,

sukladno Zaključku o organizaciji nastave u osnovnim i srednjim školama na području Grada Zagreba Stožera civilne zaštite Grada Zagreba, u razdoblju od 12. do 16. travnja 2021. godine za učenike od 1. do 4. razreda osnovnih škola nastava će se organizirati po modelu A.

Za učenike od 5. do 8. razreda nastava će se organizirati prema modelu C, odnosno na daljinu.

Nastava će se odvijati prema stalnom rasporedu (parni razredi ujutro, neparni popodne).

Učenici razredne nastave će imati nastavu u školi, a učenici predmetne nastave će imati nastavu na daljinu uživo putem Google sastanka.

ravnateljica Mirjana Sajko

> informacije za roditelje vezanu uz organizaciju nastave u uvjetima pandemije