OBAVIJEST O REGIONALNOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE

Autor: Zlata Rogošić, 25. 3. 2010.

Prema obavijesti gospođe Mirjane Muštra, savjetnice Agencije za odgoj i obrazovanje, koju smo primili  danas, 25.03.2010. e-mailom, obavještavamo sve škole o sljedećem:

Na Regionalno natjecanje iz matematike (regija sjever)  biti će pozvani učenici s područja devet županija (Zagrebačke, Krapinsko-zagorske, Sisačko-moslavačke, Karlovačke, Varaždinske, Koprivničko-križevačke, Bjelovarsko-bilogorske, Međimurske i Grada Zagreba) koji su na Županijskom natjecanju postigli:

• u 4. razredu 31 bod i više
  • u 5. razredu 31 bod i više
  • u 6. razredu 29 bodova i više.

Informacije o bodovnim pragovima za Regionalno i državno natjecanje moguće je vidjeti na internetskim stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje i Hrvatskog matematičkog društva. Detaljnije informacije o odvijanju natjecanja bit će dostavljene naknadno.

S poštovanjem

Predsjednica Županijskog povjerenstva za