VAŽNA OBAVIJEST VEZANA UZ DODJELU POHVALNICA NA XVII. ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ MATEMATIKE 15.03.2010.

Autor: Zlata Rogošić, 3. 3. 2010.

Na ovom županijskom natjecanju, 15.03.2010. učenicima ćemo na klupe staviti pohvalnice na kojima neće biti njihovog imena, te molimo njihove mentore da im ispišu ime i školu.

Mentori će svoje zahvalnice preuzeti uz potpis (tiskanim slovima i potpisom) u knjižnici škole također bez ispisanog imena i škole.

Odlučili smo se za ovakav način podjele pohvalnica i zahvalnica zbog štednje jer se svake godine veliki broj pohvalnica i zahvalnica baci ( neka  imena učenika i mentora nemamo pravilno napisana te se moraju nanovo ispisivati). Kako su pohvalnice i zahvalnice od debljeg papira uništavaju nam se printeri pa je to dodatna šteta.

Nadamo se da ćete imati razumijevanja i podržati naš doprinos sveopćoj štednji te vam unaprijed zahvaljujem.

Želimo učenicima i mentorima uspjeh na natjecanju, a za ugodan boravak u našoj školi ćemo se potruditi kao i ranijih godina.

S poštovanjem.

Predsjednik Županijskog povjerenstva: