____________________________________________________________ UPISI U PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Autor: Orest Graljuk, 30. 6. 2017.

Molimo učenike 8. razreda i njihove roditelje ukoliko imaju tehničkih problema s radom na servisu "upisi.hr" neka se obrate na helpdesk CARNeta na helpdesk@carnet.hr, telefon: 666 1 500 ili na mail profesora Oresta Graljuka (orest.graljuk@skole.hr).

Za sva pedagoška pitanja molimo Vas obratite se pedagoškoj službi Škole na email adresu: edita.bosnar@skole.hr.

Nadalje, Upisno povjerenstvo Škole Vam je na raspolaganju svaki dan od 10:00 do 12:00 sati u prostorijama Škole osim srijede 5. srpnja 2017.

Molimo Vas da svakako najavite svoj dolazak (razrednicima na mailove andelka.safran@skole.hr, silvija.bunjevac@skole.hr, ivan.kljuce@skole.hr, prof. Graljuk ili pedagoškoj službi)

Upisno povjerenstvo