____________________________________________________________ VAŽNA OBAVIJEST ZA UČENIKE I RODITELJE UČENIKA 8.RAZREDA

Autor: Orest Graljuk, 26. 6. 2016.

Podsjećamo sve učenike 8. razreda i njihove roditelje da je sutra, u ponedjeljak 27. lipnja:

Novo! Početak prijava obrazovnih programa u ljetnome roku

27. lipnja 2016. godine započinju prijave obrazovnih programa u sustavu NISpuSŠ.
Prijave obrazovnih programa započet će u 12:00 sati, a ogledne ljestvice poretka bit će vidljive od 22:00 sata. Cijeli postupak prijava detaljno je opisan u publikaciji „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2016./2017. – Idemo u srednju!“.

Prijave obrazovnih programa trajat će do 6. srpnja 2016. uz iznimku onih obrazovnih programa koji zahtijevaju dodatne provjere, a koji će se moći prijavljivati do 28. lipnja 2016.

Listu prioriteta treba pažljivo pripremiti tako da se na vrh liste postavi obrazovni program koji se najviše želi upisati, a zatim i ostali, željenim redoslijedom. Sukladno tome, kandidat će se optimalno rasporediti na obrazovni program koji mu je najviši na listi prioriteta, a za koji se, prema ostvarenim bodovima, nalazi u sklopu upisne kvote.
Posebnu pažnju potrebno je obratiti pri prijavljivanju paralelnih umjetničkih programa na način kako je opisano u publikaciji „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2016./2017. – Idemo u srednju!
- Učenici koji upisuju umjetničke programe.

VAŽNO!
Danas 27. lipnja ističe rok za unos dodatnog boda temeljem socijalnih teškoća, bolesti roditelja i drugo.

Molimo učenike koji imaju pravo na dodatni bod temeljem zdravstvenih teškoća neka provjere točnost podataka na upisi.hr.