Vijesti

____________________________________________________________ POPIS UDŽBENIKA ODABRANIH ZA 1., 5. I 7. RAZREDNI ODJEL

Autor: Orest Graljuk, 10. 7. 2019.

Temeljem članka 10. stavka 6. Zakona o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu, objavljujemo popis odabranih udžbenika za razrede 1., 5. i 7. (kemija, fizika i biologija).

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je za iduću školsku godinu 2019./2020. osiguralo sredstva za nabavu udžbenika obveznih i izbornih predmeta za sve učenike osnovnih škola. Nabava udžbenika će ići preko škole te će učenike udžbenici dočekati u školi na početku nove školske godine.