____________________________________________________________ BUDI COOL, UDIJELI SLATKIŠ SVOJ

Autor: Orest Graljuk, 7. 12. 2017.

U predbožićno vrijeme u svakom čovjeku dobre volje bude se osjećaji solidarnosti i želje za darivanjem onih koji su u potrebi.

U tom duhu naša Škola je i ove godine sudjelovala u humanitarnoj akciji "Budi cool, udijeli slatkiš svoj" kojom smo željeli potaknuti socijalnu osjetljivost među vršnjacima. Tom prigodom smo u razdoblju od 20. studenog do 1. prosinca skupljali slatkiše koje smo proslijedili Caritasu Zagrebačke nadbiskupije.
Prikupljene slatkiše Caritas je uoči blagdana sv. Nikole podijelio djeci iz siromašnih obitelji te djeci bez roditeljske skrbi.
Od srca zahvaljujemo svi učenicima, učiteljima i roditeljima učenika koji su sudjelovali u ovoj akciji koja se odvijala pod vodstvom vjeroučitelja naše Škole.
Iva Skelin, vjeroučiteljica