____________________________________________________________ OBAVIJEST ZA RODITELJE PRVAŠIĆA U ŠKOLSKOJ GODINI 2022./2023.

Autor: Orest Graljuk, 28. 2. 2022.

Poštovani roditelji budućih prvašića,

prvi korak pri upisu Vašeg djeteta u prvi razred je javljanje i dogovaranje pregleda kod školske liječnice (dr. Kovačević Svaguša, Školska ambulanta Gajnice, tel. 01 3452 132, neparni datumi ujutro, parni poslijepodne). Uz to, trebate se prijaviti putem platforme Terminko za razgovor s Vama i djetetom u školi. Ta platforma bit će aktivna od veljače 2022. Kod prijave trebat će ispuniti Obrazac za roditelje i Upisnicu (koju potpisuju oba roditelja, ali postaje važeća tek nakon sastanka Povjerenstva i odobrenja za upis). Sve ostale informacije dobit ćete izravno od stručnih suradnica tijekom razgovora u školi.

Program produženog boravka:

Na razgovor u školu treba donijeti potvrde o zaposlenju oba roditelja ukoliko imate potrebu za uključivanjem djeteta u produženi boravak (samohrani roditelji koji imaju samostalno skrbništvo donose potvrdu samo za sebe). Roditelji korisnici socijalne pomoći donose potvrdu Centra za socijalnu skrb.

Na procjenu prije upisa u prvi razred u našu školu dolaze isključivo djeca s našeg upisnog područja (s liste Gradskog ureda za obrazovanje). Djeca čija braća i sestre već pohađaju našu školu bit će upisana, ali postupak procjene prolaze pri školi na čijoj se listi nalaze i po dobivanju pozitivnog mišljenja javljaju se našem Povjerenstvu.

S poštovanjem,

Ravnateljica Mirjana Sajko, prof.